Блог

Акцентні стіни в інтер'єрі квартири

Якщо в ході ремонту квартири в Одесі вам потрібний простий і недорогий спосіб додати трохи вишуканості до кімнати будь-якого призначення, подумайте про створення акцентної стіни. Це рішення притягне увагу і вигідно виділить такі елементи, як стелаж або камін.  

Сучасний ремонт: популярні інноваційні матеріали

Тенденції житлового будівництва, включаючи і будівництво будинків в Україні, постійно проходять певні рівні трансформації. І відбувається це в міру того, як стають доступними інновації в цій галузі. Матеріали, використовувані при проведенні оздоблювальних робіт в Одесі, змінюють один одного. І сьогодні ми розповімо вам про ряд новітніх матеріалів, які пропонують світові проектно-будівельні компанії.

Ремонт квартири: правила вибору електропроводки

Сучасне житло - це осереддя різноманітної побутової техніки і електроніки, яку ми використовуємо в режимі 24/7. Саме тому підходити до вибору матеріалів для нової системи електропостачання, проводячи ремонт квартир в Одесі, слідує з особливою ретельністю.

Підготовка стін під фарбування

 Якість ремонту квартир в Одесі багато в чому залежить від того, наскільки грамотно буде дотримана технологія підготовки стін до фарбувальних робіт. Багато недосвідчених однак фахівці вважають, що перед фарбуванням стіни досить просто очистити і усунути дрібні дефекти. Однак це помилкова думка. Для професіоналів роботи в квартирах або ремонт приватних будинків в Одесі - це ретельно продуманий процес.

Коли краще всього робити ремонт

Людство ставить численні питання. Що? Як? Чому? Навіщо? Хто? Але якщо справа стосується ремонту, то одним з головних питань є все ж "Коли саме почати ремонт"?. Експерти розходяться в думці. Хтось говорить, що ідеальна пора року для ремонту - літо. Хтось стверджує, що в зимовий період робити ремонт куди зручніше і практичний.

Етапи ремонту квартири

Коли люди затівають ремонт квартир в Одесі, вони в першу чергу замислюються про те, з чого б розпочати. Для грамотного планування робіт необхідно знати декілька простих правил.

Ремонт квартир в Одесі: основні помилки

Частенько, починаючи капітальний ремонт квартири в Одесі, люди забувають про просте правило: почали в стилі "хай-тек", а закінчили "гань так". Як мовиться, в кожному жарті є лише доля жарту. Сьогодні ми поговоримо про те, які помилки найчастіше допускають власники квартир під час ремонту.  

Чи варто облаштовувати підвал в будинку

  Більшість людей мріє мати приватний будинок: комусь він дістається в спадок, хтось купує, а хто і вважає за краще будувати самостійно. І ось коли заповітна мрія в руках, хазяї, як правило, починають проводити ремонтні роботи і займатися реконструкцією. Усі прагнуть наростити поверховість, щоб будинок ріс вгору, а ось про підвал замислюються в останню чергу.

Комфорт і зручність в плануванні мансардного будинку

Проекти мансардних будинків  з кожним роком стають усе більш затребуваними і популярними в індивідуальному будівництві. Вони виглядають комфортно, актуально і красиво. Незважаючи на свої невеликі габарити, виглядають стильно і є зразком престижного сучасного житлового будівництва. Відмінності мансардних будинків не лише в оригінальному архітектурному стилі, але і в зручному компактному плануванні кімнат, в гармонійному поєднанні з ландшафтним дизайнерським проектом. Більшість людей притягають романтика мансарди, вони віддають переваги будові під дахом, в якій розміщені житлові кімнати.