Блог

Акцентні стіни в інтер'єрі квартири

Якщо в ході ремонту квартири в Одесі вам потрібний простий і недорогий спосіб додати трохи вишуканості до кімнати будь-якого призначення, подумайте про створення акцентної стіни. Це рішення притягне увагу і вигідно виділить такі елементи, як стелаж або камін.

 

Трохи драматизму

Будівництво будинків в Україні і у всьому іншому світі частенько зв'язано з досить сміливими дизайнерськими рішеннями. І акцентна стіна - одно з них. Вартість ремонту квартир в Одесі безпосередньо залежить від вибраних матеріалів. Якщо це фарба, то вона має бути якісною.      Зупиніть свій вибір на темно-синьому, вугільному або навіть чорному кольорі. Їх відтінки відмінно виглядатимуть на навколишніх світлих стін і допоможуть створити простір навколо центральної точки кімнати.

Не бійтеся експериментувати

Акцентна стіна не обов'язково має бути однотонною. Ви адже досить смілива людина, щоб почати капітальний ремонт квартир під ключ в Одесі. Поекспериментуйте з колірними блоками або графічними візерунками.

Графічні шпалери

Провести обробні роботи в Одесі вам запропонують багато компаній. Виберіть того виконавця, який зробить ремонт, так би мовити, з характером. Вибір графічних шпалер сьогодні досить      широкий, щоб перетворити акцентну стіну на справжній витвір мистецтва.

Акцентна стіна для виділення житлового простору

Акцентні кольори чудово підходять для створення конкретної області у багатофункціональному просторі. Це варіант для тих, хто затіяв капітальний ремонт квартири в Одесі, щоб перетворити своє житло в лофт з відкритим плануванням або квартиру-студію.

Додайте яскравих фарб до монохромної кімнати

Додайте трохи життя до кімнати, де домінують чорно-білі тони. Це можна зробити за допомогою яскравого кольору, що привертає увагу. При будівництві будинків в Одесі, а також в процесі ремонту квартир під ключ в Одесі часто використовують монохром. Адже чорно білий - це непідвладна часу колірна комбінація. Але додавання яскравого відтінку надає йому сучасному вигляду.