Блог

Комфорт і зручність в плануванні мансардного будинку

Проекти мансардних будинків  з кожним роком стають усе більш затребуваними і популярними в індивідуальному будівництві. Вони виглядають комфортно, актуально і красиво. Незважаючи на свої невеликі габарити, виглядають стильно і є зразком престижного сучасного житлового будівництва. Відмінності мансардних будинків не лише в оригінальному архітектурному стилі, але і в зручному компактному плануванні кімнат, в гармонійному поєднанні з ландшафтним дизайнерським проектом. Більшість людей притягають романтика мансарди, вони віддають переваги будові під дахом, в якій розміщені житлові кімнати.

 

Такий тип планування заміського котеджу дає можливість зробити раціональне і зручне функціональне зонування приміщень. Перший поверх служить для сімейного проведення часу і прийому гостей, тоді як верхній рівень призначений для особистого простору і повноцінного відпочинку.

Раціональне планування мансардних котеджів

Головною перевагою мансардного будинку є зручне розділення двох рівнів. На першому поверсі для комфортності розміщують денну зону із загальними і господарськими кімнатами. Другий поверх є спальною зоною. Поверхи об'єднуються єдиним засобом вертикальної комунікації - сходами. Іноді при будівництві будинку в Одесі з мансардним поверхом планування не співпадає з правильним розділенням рівнів. В даному випадку сходи є перешкодою. Із-за скошеної покрівлі, стіни мансарди мають ухил, що значно зменшує корисну площу верхнього поверху. За наявності великої сім'ї, чотири спальні розташувати на другому рівні не вдасться. Можна знайти вихід з цієї ситуації, розмістивши одну спальню внизу. В цьому випадку зонування буде порушено. Але за наявності маленьких дітей або літніх людей в сім'ї, це досить зручно, поблизу будуть вітальня, кухня, ванна і туалетна кімнати.