Блог

Ремонт квартир в Одесі: основні помилки

Частенько, починаючи капітальний ремонт квартири в Одесі, люди забувають про просте правило: почали в стилі "хай-тек", а закінчили "гань так". Як мовиться, в кожному жарті є лише доля жарту. Сьогодні ми поговоримо про те, які помилки найчастіше допускають власники квартир під час ремонту.

 

По-перше, ремонт власними силами без залучення професіоналів, як правило, заздалегідь приречений на провал. Потому варто подумати про те, щоб укласти договір з компанією, яка має в розпорядженні усі можливості для проведення якісних робіт : професійними бригадами, добросовісними постачальниками будматеріалів і, що саме головне, досвідом.

 

По-друге, не варто недооцінювати роль дизайн-проекта, який здатний розробити лише профі. Зазвичай в портфоліо таких фахівців можна знайти як ремонт приватних будинків в Одесі, так і квартир. За відсутності єдиного стилю, в якому будуть оформлені приміщення, єдине, до чого ви прийдете - це дисонанс. Навряд чи ви хочете, щоб ваше житло виглядало еклектично.

 

Кухня - це саме те місце, де частенько ми проводимо час з сім'єю. Що важливо врахувати, приступаючи до ремонту в цьому приміщенні? Для початку ніякого лінолеуму. Це покриття занадто слизьке. Крім того, обробні поверхні завжди краще поєднувати з варочными. Це дасть можливість згодом уникнути зайвого забруднення кухні.

 

Обробні роботи в Одесі здійснюють багато компаній, тому труднощів з вибором підрядника виникнути не повинно. Чому важливо, щоб роботи проводилися поетапно і однією бригадою професіоналів? Наприклад, при проведенні штукатурних робіт майстер повинен враховувати умови, необхідні для фінішної обробки. З цим не впорається етапний майстер, який просто виконує поставлене перед ним завдання, а не вникає в суть процесу глобально.

 

Мало хто знає, але сьогодні мінеральні укоси в Одесі - ця звичайна справа. Не варто упускати можливості скористатися новинками, якими багатий ринок ремонтних робіт. Тут вам і деревний светопропускающий композит, і "гнучкий" камінь, і теплові або рідкі шпалери, і навіть прозорий бетон.

 

В процесі ремонту можна допустити масу помилок : відсутність розеток у ванні, економія на сантехнічному устаткуванні, темний кахель на кухні та ін. Список можна продовжувати до безкінечності. І повірте, ці помилки можуть істотно поповнити ваш запас ненормативної лексики. Так що не помиляйтеся, і ремонт не перетвориться на процес, який ніколи не закінчується.