Блог

Підготовка стін під фарбування

 Якість ремонту квартир в Одесі багато в чому залежить від того, наскільки грамотно буде дотримана технологія підготовки стін до фарбувальних робіт. Багато недосвідчених однак фахівці вважають, що перед фарбуванням стіни досить просто очистити і усунути дрібні дефекти. Однак це помилкова думка. Для професіоналів роботи в квартирах або ремонт приватних будинків в Одесі - це ретельно продуманий процес.

 

В першу чергу необхідно подбати про те, щоб підготувати приміщення. Меблі та побутова техніка будуть тільки заважати, тому їх краще прибрати. Якщо такої можливості немає, то краще захистити їх за допомогою поліетиленової плівки. Також варто подбати про захист підлог, які можуть забруднитися під час фарбування стін. Багато виконавців, які проводять оздоблювальні роботи в Одесі, втрачають той момент, що необхідно також захистити дрібні елементи інтер'єру, які можна заклеїти спеціальним малярським скотчем.

 

 Другий етап передбачає очистку стін від старих покриттів. Потрібно зняти шпалери або позбутися від побілки за допомогою спецзасобів або звичайною теплої води. Проводячи ремонт квартир в Одесі, фірма «Строй-горизонт» в обов'язковому порядку дотримується загальноприйнятій послідовності дій.

 

 Якщо ви проводите капітальний ремонт квартири в Одесі, то наступний етап після очищення - усунення незначних дефектів, в числі яких і грибок. Цвіль, як правило, можна зустріти в сирих приміщеннях, які переважно розташовані на перших поверхах. Обробивши стіни протигрибковим розчином, можна приступати до грунтування, яке зміцнить пористу поверхню і захистить шпаклівку від розтріскування.

 

Вирівнювати стіни слід з використанням стартовою шпаклівки, яка дозволить усунути шорсткості і створити додатковий захисний шар. Цей прийом використовується як при капітальному ремонті квартир під ключ, так і в тому випадку, якщо мова йде про будівництво приватних будинків в Одесі. Після нанесення першого кулі шпаклівки до стіни прикладається капронова сітка з осередком 2 мм, яка покривається ще одним шаром «чистового старту». На повне висихання стін відводиться від 6-ти до 9-ти годин.

 

Фінішна шпаклівка використовується для того, щоб прибрати зернистість і зробити поверхню максимально гладкої. Наносити її слід тонким шаром, не більше 2 мм, щоб уникнути в подальшому появи тріщин.

 

При проведенні ремонту квартир в Одесі, ціна на який може змінюватися в залежності від використовуваних матеріалів або технологічних рішень, наша компанія в обов'язковому порядку здійснює грунтування стін. Найкраще використовувати акрилову ґрунтовку, яка підходить для всіх типів поверхонь і гарантує відмінний результат.