Блог

Чи варто облаштовувати підвал в будинку

 

Більшість людей мріє мати приватний будинок: комусь він дістається в спадок, хтось купує, а хто і вважає за краще будувати самостійно. І ось коли заповітна мрія в руках, хазяї, як правило, починають проводити ремонтні роботи і займатися реконструкцією. Усі прагнуть наростити поверховість, щоб будинок ріс вгору, а ось про підвал замислюються в останню чергу. А даремно, адже порожню площу під будинком можна використати дуже раціонально, наприклад, під гараж, котельну, можна облаштувати свою парну або обладнати прекрасний льох для дуже смачних домашніх або елітних вин. Компанія "Строй-горизонт" відповідає на питання: як виконати капітальний ремонт будинку в Одесі, який обладнаний підвалом або цокольним.

 

Ціни на ремонтні роботи в Одесі

Головний чинник, який варто враховувати, перш ніж почати будівництво - це вартість, в яку воно вам виллється. Ціна спорудження будинку або підвалу в Одесі залежить від того які грандіозні плани ви хочете здійснити при будівництві. Але, все ж необхідно враховувати, що відносно до суми, витраченої на усі будівельні роботи підвал, - це дорого, особливо у випадках, якщо грунт поганий. Ремонт і переобладнання підвалу (якщо будинок будується з нуля) здорожує загальну вартість приблизно на 25%. А якщо підвал зводитиметься на скелястих грунтах - він займе більше половини бюджету, виділеного на увесь будинок.

 

Найбільше грошей піде на проведення робіт по гідроізоляції, устаткування і утеплення підлог, а також проведення вентиляційних систем.

У яких випадках будівництво підвальних приміщень виправдане.