Блог

Питання, на які слід відповісти перед початком ремонту кухні

Перш ніж починати ремонт квартир в Одесі, подивіться на цей список питань. Відповіді на них допоможуть вам просто переступити через деякі труднощі.

1. Яка Ваша мета?

Чи плануєте Ви продати свою квартиру через три роки? Або оздоблювальні роботи в Одесі Вам потрібні для того, щоб поліпшити свій побут? Може, Ви хочете, щоб на вашій кухні були всі сучасні навороти?

2. Як довго Ви плануєте жити вдома?

Якщо Ви збираєтеся прожити там один чи два роки, Ви, ймовірно, захочете розглянути інший тип ремонту квартири Одесі, вартість якого буде мінімальною. Щось більш позачасове і традиційне в естетиці. Якщо Ви збираєтеся прожити на одному місці довше, то, відповідно, ціна ремонту квартири під ключ в Одесі буде вище.

3. Чи є у Вас діти?

Це дуже важливий момент, якщо Ви починаєте капітальний ремонт квартири в Одесі. Чи потрібно Вам на кухні окреме місце для маленьких постояльців? Пам'ятайте, що для «child-friendly» кухонь ідеально підходять легко чиститься матеріали, такі як дерево або камінь.

4. Чи є у Вас алергія або інші проблеми зі здоров'ям?

Якщо хтось із членів Вашої родини страждає від астми або має інші проблеми з диханням, повідомте про це своєму підряднику, який проводить капітальний ремонт квартир під ключ в Одесі. Не варто використовувати в обробці, навіть якщо мова йде про будівництво приватних будинків в Одесі, високоглянсові лаки і фенолформальдегіда, які використовуються в фанерних клеях.

5. Чи будете Ви жити в своєму будинку під час ремонту?

Той, чий основний вид діяльності - будівництво будинків в Одесі, точно знає, що присутність в оселі власників збільшує час виконання замовлення.

6. Який Ваш бюджет?

Головне, що турбує кожного, хто затіяв ремонт квартир Одесі - ціна. Ви повинні чітко розуміти, яку суму грошей можете витратити. Як правило, краще відразу додати 10-20% до початкової кошторису.

7. Чого досягли люди в схожих квартирах і чи є обмеження?

Будівництво будинків в Одесі завжди проводиться за певними загальноприйнятим правилам, які регулюються чинним законодавством. Це ж стосується і ремонту квартир в частині їх перепланування. Поспілкуйтеся з сусідами і подивіться, які рішення вибрали вони.

8. Коли краще починати?

Професіонали, що пропонують послуги з будівництва та ремонту приватних будинків в Одесі, завжди говорять про те, що добре спланований проект - запорука успіху. Знайдіть час, щоб обговорити з підрядником все до найдрібніших деталей. А закупивши всі необхідні матеріали заздалегідь, ви зможете істотно заощадити.