Дизайн

Як правильно замовити дизайн вітальні в квартирі?

Інтер'єр гостьової кімнати повинен бути бездоганним, адже саме в цьому приміщенні проходить прийом гостей, зустрічі і спілкування один з одним. До функціоналу такого приміщення пред'являються певні вимоги:

  • правильне зонування площі;
  • ергономічне розташування меблів;
  • змістове наповнення простору;
  • грамотна дизайнерська спрямованість.

Щоб втілити авторські ідеї в реальність, краще замовити дизайн вітальні в квартирі у висококваліфікованих фахівців. Будівельна організація "Строй-Горизонт" пропонує скористатися спектром послуг по створенню затишного інтер'єру житла.

Проектний дизайн вітальні

При складанні плану дій аналізуються вихідні дані конкретного приміщення, складається обмірне креслення з комунікаційної прив'язкою. 

Основною концепцією проектного дизайну є створення сприятливої ​​атмосфери за допомогою інженерно-технічного планування.

Проект дизайну вітальні в Одесі передбачає:

  • отримання технічного завдання;
  • розробку індивідуальних рішень;
  • виготовлення попереднього і готового ескізного проекту.

3D проектування вітальні ведеться на основі естетичних уподобань замовників і існуючих технічних норм. Атрибутами гостьових кімнат вважається: м'які меблі, журнальний столик і функціональна інсталяція.

Актуальні пропозиції при дизайні вітальні

Вартість дизайну інтер'єру вітальні в Одесі обумовлюється рівнем складності при реалізації творчих ідей і фінансовими можливостями клієнтів.

Для оптимізації цих процесів, компанія "Строй-Горизонт" пропонує вигідні пакети послуг ( «старт», «стандарт», «плюс 3D»). Можна також скористатися авторським наглядом за проведенням будівельних заходів. 

Грамотний підхід до створення унікального дизайну вітальні, мінімізує тимчасові і матеріальні витрати на реалізацію проектних рішень. 

Універсальний дизайн простору

Для поліпшення загального інтер'єру квартири, допускається функціональне зонування простору. Комбінований, ергономічний дизайн вітальні в Одесі може відмінно поєднуватися з бібліотекою і домашнім кінотеатром. У вітальні обов'язково повинна бути їдальня зона з відповідною меблюванням (стіл, стільці).

Інтегрований дизайн вітальні характеризується широким діапазоном можливостей, що позитивним чином позначається на інтер'єрі квартири.