Дизайн

Недорогий дизайн дитячої кімнати в Одесі за останніми тенденціями

Дитяча спальня - місце, де дитина проводить третину свого життя, тому так важливо створити комфортні умови і добру затишну атмосферу для його дорослішання. Особливий мікроклімат кімнати впливає на настрій і сприйняття світу, це підтверджують неодноразові психологічні дослідження.

Щоб замовити дизайн дитячої в Одесі, потрібно уважно придивитися до своєї дитини і обов'язково враховувати його особливості і бажання. Що добре для дівчинки, то абсолютно не сподобається хлопчикові, якщо ж в кімнаті двоє дітей - потрібно постаратися відвести кожному свій куточок, місце з особливою обстановкою.

Неповторний дизайн дитячої в Одесі

Будь-дизайн інтер'єру починається з формування головної ідеї - провідної теми оформлення. Все повинно бути витримано в одному стилі, інакше руйнується цілісність сприйняття. Це не означає, що кожна деталь повинна бути в одному кольорі, але поєднання кольорів має бути виправдане. Дитячу кімнату можна оформляти без урахування людських психологічних особливостей. Малюка потрібно оточити турботою і теплом, а це в першу чергу можна проявити у створенні його маленького власного світу, яким є його кімната.

Що потрібно відразу прорахувати:

  • ціна дизайну дитячої кімнати - виділити конкретну суму з сімейного бюджету і підбирати матеріали, які по кишені;
  • вибрати дизайнера - завжди можна звернутися за допомогою в компанію, співробітники якої щодня генерують сотні ідей і малюють десятки дитячих кімнат;
  • якщо дитина достатньо доросла - запитати у нього, чого б хотів він.

Якщо проекту кімнати ще немає, тоді потрібно звернути увагу на такі характеристики, як: віддаленість від кухні, хороший світло, метраж приміщення і температурний режим. Спочатку дитячої краще вибрати теплу і освітлювану кімнату в квартирі або будинку. Обов'язково потрібно велике вікно з кватиркою або можливістю провітрювання, бажано з хорошим видом, адже робочий стіл зазвичай розташовується навпроти.

З яких матеріалів будуть зроблені стіни і підлогу, прямо залежить вартість дизайну дитячої кімнати в Одесі. Фахівці радять стіни обшивати гіпсокартоном, це допоможе уникнути серйозних ударів при падінні малюка. А підлогу найкраще зробити дерев'яним, зверху застеливши якісний пухнастий ковролін. Діти люблять повзати по підлозі, важливо щоб він був теплим і м'яким. Чистити такі килими дуже просто за допомогою миючого пилососа і гарного миючого засобу. Також попитом користується ламінат, який дуже швидко укладати, легко мити і обійдеться дешевше.

Сміливе втілення ідей і вибір меблів

Ремонт в дитячій відрізняється від інших тим, що тут можна сміливо фантазувати і втілювати будь-які мрії в реальність. Можна створити справжній космос з галактиками на стелі, прикрасити кімнату зірками або створити неймовірний чарівний ліс з мультяшними мешканцями. Для маленьких дітей це справжня пригода - жити в такій казці. Старші діти, звичайно, вимагають більш стриманий інтер'єр, проте завжди можна підібрати незвичайні меблі або стильні аксесуари.

Самий делікатне питання, з якого починається дизайн дитячої в Одесі або будь-якому іншому місті, це вибір меблів. Матеріали, з яких вона виготовлена, повинні бути екологічно чистими, безпечними і довговічними. Всі діти грають, шумлять і бавляться, щоб уникнути травмонебезпечних ситуацій, так важливо захистити їх від усього гострого, хиткого і крихкого. Рекомендується меблі з простих натуральних порід дерева, а фарби використовувати на безпечній водній основі. Краще нехай всі форми будуть злегка округлими, меблі повинна відповідати віку, не варто купувати «на виріст». Окрему увагу потрібно звернути на вибір матраца для ліжка, найкраще тверді ортопедичні моделі для конкретного віку дитини.

Щоб правильно створити дизайн дитячої кімнати в Одесі, потрібно розуміти і завжди пам'ятати, що створюється одночасно і ігровий майданчик, і спальне місце, і навчальний куточок. Тому потрібно розподілити місце так, щоб було де грати, ліпити, малювати, спати і вчитися. Найбільше місця відводиться для ліжка. Потім йде робочий стіл, який потрібно купувати під зріст дитини. Важливо вибрати хороший стілець, адже це впливає на поставу і стан здоров'я в подальшому. Для цього є моделі, у яких регулюється спинка і є кілька режимів - можна виставити необхідні параметри.

Щоб врахувати всі перераховані вище особливості, потрібно довго і копітко продумувати концепцію інтер'єру і об'їздити десятки магазинів у пошуку того самого стола або стільця. Набагато простіше заощадити час і гроші, звернувшись в компанію "Строй-Горизонт". Ми надаємо всі послуги по дизайну дитячої кімнати, співпрацюючи з кращими дизайнерами-оформителями.