Дизайн

Дизайн кухні в Одесі

Для більшості з нас кухня - це частина будинку, в якій завжди збираються всі члени родини, щоб разом провести дружній і теплий вечір, розділити вечерю, обговорити минулий день або просто відзначити знаменну подію. Саме з цієї причини обстановка в кухні повинна бути теплою і затишною, привабливою до спілкування і зігріває теплими запахами.

Дизайн - проект кухні

Для того, щоб ремонт кухні і її перевтілення пройшло з найменшими витратами і не викликало зайвих клопотів, перед початком робіт найкращим рішенням буде скласти дизайн-проект. Це досить відповідальний захід, який можна виконати самому, а можна довірити професіоналам. Замовити дизайн кухні в спеціальній дизайнерській фірмі, не складе особливих труднощів, а вартість дизайну кухні не вдарить по фінансовому стану. Але кінцевим результатом такого рішення стане чудова кімната, в якій обов'язково будуть враховані всі бажання, смаки, і переваги.

При складанні дизайн проекту, дизайнери, на підставі всіх зібраних даних і спираючись на побажання господині, зможуть запропонувати відразу кілька варіантом на розгляд. Але однозначно в кожному буде чітко продумано все до дрібниць - вибір кухонних меблів, наявне освітлення, колірні рішення і елементи декору. У разі, якщо кухня не влаштовує ні своїм оформленням, ні плануванням, можна організувати дизайн кухні та ремонт в Одесі одночасно. Ціни на проект дизайну кухні в Одесі залежать від обсягу запланованих робіт і від складності їх опрацювання.

Види розташування кухні

Максимальний простір - це ідеальне рішення для кухні. Розвантажити простір від громіздких шаф і нескінченних полиць-пилозбірників, безсумнівно, стане кращим рішенням в оновленні кухні. При проектуванні, дизайн інтер'єру кухні в Одесі визначається такими основними факторами як функціональність, простір і світло.

Основні види дизайну кухні:

  • Однорядна кухня - оптимальний варіант для маленьких кухонь, при якому всі меблі зосереджена з одного боку, а друга звільнена під обідню зону
  • Дворядна кухня - розподіл робочої зони з мийкою і плитою по одній стороні, а вся решта меблів переноситься під протилежну стіну
  • Кухня в формі літери «Г» - може стати ідеальним варіантом, як для маленького приміщення, так і для великого простору, за рахунок того, що відстань між поверхнями можна з легкістю регулювати
  • Дельтоподібним кухня - виключно для великих кімнат, оскільки меблі розміщується вздовж трьох стін
  • Кухня півострів - поділ обідньої зони від робочого простору за допомогою шафи або плити
  • Кухня острів - розміщення меблів уздовж стін з доповненням в середині.

При правильній організації ремонту кухні кінцевим результатом, безсумнівно, стане чудовий затишний куточок для всієї родини. Не важливо, що більше припаде до душі японський або скандинавський стиль, нотки ретро або Провансу, головне, щоб кухня відображала гостинність і тепло всього будинку, а також радувало і надихало господиню.