Дизайн

Послуги з дизайну передпокою в Одесі

Перше враження гостей про естетичні уподобання господаря квадратних метрів, формується виходячи з інтер'єру коридору. Приміщення має бути функціональним і практичним, тому що воно є візитною карткою для всіх вхідних. Замовити дизайн прихожей за хорошою ціною можна в спеціалізованій компанії "Строй-Горизонт".

Досвідчені фахівці будівельної організації:

  1. швидко зроблять аналіз вихідних даних;
  2. грамотно узгодять з замовником моменти проектування;
  3. виконають планування нового інтер'єру з урахуванням обмірного креслення.

Правильно складений проект дизайну коридору в Одесі - запорука успішного втілення авторських ідей в реальність. Залежно від концептуальної спрямованості стилю приміщення, передбачаються особливості оформлення інтер'єру.

Лаконічні рішення при дизайні прихожей

Основоположними моментами при плануванні коридору, вважаються:

  • простота форм і функціонал;
  • лаконічність і почуття стилю;
  • чіткий і яскравий акцент приміщення.

Для любителів практичності і ергономіки, послуги по дизайну передпокою в Одесі, зумовлюються універсальними проектними рішеннями. При необхідності здійснюється додаткова виїзна консультація, зміна креслень «за місцем» і контроль проведення будівельних робіт.

Створення вдалого інтер'єру кімнати, ґрунтується на високому технологічному рівні. Унікальна 3D планування з повною схематичною рядків, проводиться для всіляких стилів оформлення дизайну (індастріал, хай-тек, класика, модерн, мінімалізм).

Вартість дизайну передпокою в Одесі

Щоб мати уявлення, у скільки обійдеться інтер'єр кімнати, проводиться попередній розрахунок кошторису. У документі враховується вартість дизайну передпокої, спектр здійснюваних заходів, будівельних матеріалів і трудовитрат.

Відвідавши каталог сайту можна побачити вартість комплексних послуг з дизайну приміщень. Щодо виконуваних робіт, замовникам пропонується скористатися сервісними пакетами.

На порталі компанії представлені вже готові роботи з оформлення інтер'єру з урахуванням побажань замовників. Подивитися фотографії можна в певній категорії електронного інтерфейсу. Зв'язавшись з менеджерами компанії або залишивши заявку на сайті, клієнти в максимально стислі терміни отримують бажані результати.