Дизайн

Проект дизайну спальні в Одесі

Існує багато цікавих ідей для оригінального оформлення кімнати відпочинку. Щоб створити затишний і комфортний куточок у будинку, необхідно дотримуватися деяких правил щодо облаштування приміщення: 

  • вибирати помірне кольорове оформлення;
  • робити правильні акценти при меблюванню;
  • орієнтуватися на функціональне планування інтер'єру;
  • використовувати сучасні методи освітлення (неонова підсвітка та ін.).

Проект дизайну спальні в Одесі повинен враховувати інженерно-технічні особливості кімнати (розташування вікон, дверних прорізів).

У маленькій спальні не рекомендується ставити велику ліжко, щоб уникнути ефекту «нагромадження». У великогабаритному приміщенні не можна розміщувати низькі шафи, адже це дозволяє виключити візуальну диспропорцію.

Послуги з дизайну спальні в Одесі

Грамотна організація інтер'єру кімнат для відпочинку, має на увазі індивідуальний підхід до справи. Будівельна компанія "Строй-Горизонт" надає замовникам послуги з дизайну спальні в Одесі, які включають:

  • консультації дизайнерів;
  • вибір стильових і колірних рішень;
  • складання планів та ескізів в 3D форматі;
  • авторський нагляд за виконання будівельних робіт.

Перед плануванням спальні досвідченими фахівцями, проводиться иследование приміщення з метою виявлення його архітектурних особливостей, складання обмірних креслення. Геометричні параметри спальні (розмір, конфігурація) є основними показниками, щодо яких здійснюється новий інтер'єр.

Особливості дизайну для спальні

Замовити дизайн спальні можна за допомогою сайту і менеджерів компанії, які нададуть повну інформаційну підтримку з даного питання. 

При організації комфортної спальні, досвідчені майстри радять звернути увагу на текстурну м'яку оббивку для обробки меблів в пастельних тонах. Приміщення для відпочинку можна оформити в широкому колірному діапазоні. Слід пам'ятати, що спокійний колір (відтінки бежевого, персикового) сприяє більш комфортному і кращому відпочинку.

Для тих, хто віддає перевагу комплексний підхід до справи, існують пакетний сервіс. Ціна дизайну спальні формується виходячи з складності проектування та будівництво додаткового спектру послуг, що підвищують рівень обслуговування клієнтів. В процесі оформлення кімнати, передбачається монтаж і виготовлення нестандартних елементів інтер'єру.