Дизайн

Придбати сонцезахисні системи в Одесі найкращої якості

Як в зимовий, так і літній час важливо зберігати і підтримувати температурний режим на належному рівні, тому система різних видів жалюзі просто необхідна в будь-якому приміщенні. Це дозволяє істотно економити на енергоспоживанні на увазі меншою необхідності включати кондиціонер влітку і обігрівач взимку.

Система віконної захисту від сонця буває зовнішньої і внутрішньої, сюди відносяться: жалюзі, ролети, різні текстильні комплекси. Залежно від конструкції і розміщення планок бувають горизонтальні, які виготовляються з металу або пластику або вертикальні, найчастіше текстильні. Горизонтальні призначені для захисту невеликих вікон стандартних розмірів, а текстильними декорують великі віконні рами.

Сонцезахисні системи для вікон в Одесі за доступною ціною

Серед зовнішніх систем жалюзі користуються популярністю незнімні пристрої. Вони встановлюються з зовнішньої сторони будинку на невеликій відстані від віконного скла і виготовляються зі спеціального алюмінієвого сплаву. Декорувати планки можна, фарбуючи в різні кольори, що надає незвичайності і різноманітності зовнішнім виглядом приміщення. Вперше такі жалюзі сконструювали американці, щоб забезпечити захист прозорим скляним будівлям не тільки від сонячних променів, але і від ураганних вітрів. Щоб купити сонцезахисні системи, які забезпечать надійний захист від будь-яких погодних умов, потрібно чітко виміряти віконну площа, продумати матеріал і зовнішній вигляд майбутніх жалюзі.

Ще одним таким пристроєм підвищеної надійності вважаються рольставні. Рух ламелей вгору-вниз може управлятися за допомогою електроприводу або вручну. Іноді для підвищення ергономічності в профіль панелей додають пенополиуретановие добавки, це підвищує тепло та гідроізоляційні властивості, а також в рази підвищує звукоізоляцію.

Ціна сонцезахисних систем для вікон в Одесі залежить від виробника, матеріалу виготовлення та обсягу. Жалюзі з електроприводом обійдуться дорожче, адже їх функціонал набагато вище звичайних ролетів. Довести до автоматизму можна не тільки систему підняття або опускання ламель, але навіть вбудувати погодний датчик і жалюзі самі будуть розпізнавати, коли і в якому режимі працювати. Комп'ютеризований процес дуже простий в управлінні, можна самостійно програмувати необхідні настройки. Наприклад, можна створити свій сценарій робочого режиму жалюзі - в ранковий час піднімати, а до заходу сонця опускати або регулювати процес в залежності від сонячної активності. 

Замовити недорогі сонцезахисні системи можна на сайті компанії "Строй-Горизонт". Співробітники допоможуть підібрати найоптимальніший варіант для конкретного випадку, проведуть повне обслуговування - від транспортування до установки жалюзі і настройки їх коректної роботи. Великий вибір кольорової палітри і різноманітність розмірної сітки дозволяють догодити будь-якому клієнту.