Ремонт

Облицювальні роботи в Одесі - основні відомості

Ремонтно облицювальні роботи користуються великим попитом, так як дозволяють надати приміщенню оригінальний дизайн і приховати вади стін і стель. Облицювальні роботи в Одесі, діляться на кілька циклів:

Підготовчий цикл: сортування, свердління плиток, приготування мастик і різних розчинів.

Допоміжний цикл: транспортування матеріалів, установка обладнання, підтримання робочого місця в чистоті.

Основний цикл: підготовка стін, стель і підлог до облицювання, натягування металевої сітки, обробка безшовних покриттів, облицювання стін плиткою.

Всі облицювальні роботи виконують одночасно з нанесенням на поверхню штукатурки. За послідовності процесів: спочатку облицьовують стелі, стіни і в останню чергу підлоги. З метою акуратності проведених робіт, всі шви ретельно затираються. Часто в сучасному дизайні на підлогах викладають мозаїку, або роблять ксилолітові і мастичні підлоги.

Що входить в облицювальні роботи

Облицювальні роботи в Одесі різної складності можна замовити в будівельній компанії "Строй-Горизонт". Після оцінки планованих будівельних заходів і складання кошторису - кваліфіковані фахівці в короткий термін проводять всі необхідні роботи, до переліку яких входить:

  • Облицювання стін плиткою, пластиковими, дерев'яними панелями і іншими матеріалами.
  • Затирка швів.
  • Утеплення перегородок і стін.
  • Облицювання поверхонь гіпсокартоном.
  • Як розрахувати вартість

Ціни на облицювальні роботи в Одесі спочатку формуються з вартості матеріалів, оплати праці працівникам і складності виконання робіт. Після огляду приміщення, підрядник приблизно озвучує вартість проведених заходів виходячи з вимог і побажань замовника. При складанні кошторису враховується можливе подорожчання товарів, а також бюджет клієнта. Вартість облицювальних робіт розраховується за допомогою розгорнутої кошторису, в якій детально розписуються всі витрати з урахуванням індексу подорожчання матеріалів виходячи з технічних карт і умов. Також кошторис можна скласти в більш спрощеному варіанті, що підходить для фізичних осіб. У такому документі враховується вартість матеріалів і робіт на час їх проведення.

Після завершення облицювальних робіт, підрядник перевіряє їх на якість і звіряє з кошторисом, потім передає готове приміщення замовнику в подальшу експлуатацію.