Ремонт

Ремонт лазні в Одесі без проблем

За старих часів лазні будувалися з твердих порід дерев, які характеризувалися високу теплоємність, міцністю і довговічністю. У 20-му столітті подібні будови почали зводити з цегли і блоків штучного каменю. Незважаючи на те, що будівлі мають хороші технічні характеристики, ремонт лазні в Одесі просто необхідний з плином часу. 

Сьогодні краще звернутися в будівельну компанію, яка курирує ремонтні заходи, ніж поодинці справлятися з купою проблем. Виклик висококваліфікованих фахівців дозволить миттєво визначити причини несправностей. Для досвідчених майстрів своєї справи не складе особливих труднощів усунути будь-які поломки або замінити вийшли з ладу робочі елементи.

Види ремонту лазні

Ремонтні заходи діляться на дві категорії (капітальні і дрібні). У тих випадках, коли потрібно масштабний комплексний підхід - рекомендується проводити капітальний ремонт. Для цього потрібно проконсультуватися з професіоналами в цій галузі.

Вартість ремонту лазні під ключ в Одесі зумовлює переліком заходів:

  • виїзд майстра на об'єкт і оцінка ситуації;
  • визначення фронту робіт і складання кошторису;
  • демонтаж старої поверхні і елементів конструкцій;
  • чорнова обробка (вирівнювання) стін, підлог і стель;
  • прокладка і заміна вузлів комунікацій (електропроводка, сантехніка);
  • виробництво чистових робіт в приміщенні (штукатурка, облицювання).

Покриття підлог та даху - важливі етапи при проведенні капітального ремонту, тому що вони є основою безпеки експлуатації приміщення.

Щоб не мати зайвих «клопоту» в майбутньому, бажано періодично проводити технічне обслуговування будівель, які потребують ремонту різного рівня.

Ознаки необхідності ремонту лазні

Першими сигналами про те, що необхідний ремонт лазні в Одесі, вважається поява неприємних запахів (гару, вогкості) і протягів. Можливими причинами таких наслідків може бути розгерметизація конструкцій (двері, вікна), несправність димоходу і печі. Сукупність перерахованих факторів сприяє утворенню конденсату, який може викликати грибок на стінах приміщення.

Усунути виникаючі неполадки досить просто. Це можна зробити за допомогою високотехнологічних інструментів і обладнання. Ціна ремонту лазні в Одесі обумовлюється обсягом і складністю відновлювальних робіт, які бере на себе будівельна організація.