Ремонт

Ремонт будинків в Одесі

remont-home-1.jpgКожен будинок рано чи пізно потребує ремонту. Будь-який ремонт будинків в Одесі повинен починатися з детального обговорення з підрядниками індивідуальних побажань, переваг і очікувань. Необхідно позначити конкретну суму на яку розраховує домовласник і конкретизувати всі завдання, які викликали необхідність ремонту.

Види ремонтів будинків

Ціни на ремонт будинку в Одесі, залежать від обсягів запланованих робіт. Провести якісний ремонт будинків, можна слідуючи двом планам.

Косметичний ремонт - подібні ремонтні роботи припускають виключно зовнішні зміни, які торкнуться підлоги, стін і стелі. Звичайний фронт робіт при косметичному освячення дому включає в себе: зняття зі стін і стелі старих матеріалів, повний демонтаж всіх електричних приладів, таких як розетки, світильники та вимикачі. Далі проводиться шпаклівка, грунтовка і фарбування, а потім реставрація покриття вікон і підвіконь. Заключний етап косметичного ремонту включає в себе заміну підлогового покриття та встановлення нових елементів електрики. Все це не займає багато часу і не вимагає величезних вкладень.

Капітальний ремонт - ще носить назву ремонт будинків під ключ і включає проведення таких робіт, як повна або часткова перепланування кімнат, заміна інженерних систем (опалення, безпеку, водопостачання, електропостачання та кондиціонування). Капітальний ремонт будинку в Одесі значно затратніше, ніж косметичний і робиться в основному в будинках, які придбані на вторинному ринку. Замовлення ремонту під ключ в Одесі повинен починатися з складання дизайн-проекту будинку, в якому досвідчені дизайнери детально розроблять концепцію майбутнього оновленого будинку.

Поради по організації капітального ремонту будинків

Всі нюанси і питання, які виникнуть в процесі проведення капітального ремонту заздалегідь передбачити неможливо, але деякі особливо важливі знати необхідно. Вартість ремонту будинків під ключ включає в себе безліч пунктів, а через незнання або недосвідченість можна витратити в рази більше запланованої суми.

Будівельні матеріали краще довірити закуповувати підряднику, але якщо було прийнято рішення про самостійну закупівлю, то в супроводжуючі рекомендується взяти професіонала, який допоможе вибрати якісні матеріали. Кольорову гаму, яка буде максимально вигідно підкреслювати всі світлі сторони будинку і візуально збільшувати простір, або навпаки приховувати всі недоліки - завдання для дизайнерів.

Моменти, на яких краще не економити і не проводити експерименти - це сантехніка, штукатурка стін і стель, а також освітлення і кондиціонування кімнат.

Замовити ремонт будинку під ключ в Одесі, означає цілком і повністю довіритися будівельній фірмі, і не вступати в роль ні будівельника, ні виконроба, ні проектувальника і вже тим більше не стає водієм або вантажником. Економія часу, нервів і відмінний результат зобов'язані забезпечити професійні фахівці.