Ремонт

Ремонт комерційної нерухомості в Одесі

Що входить у вартість ремонту магазину

Торговий майданчик грає важливу роль для власників магазинів, правильне її розміщення і сучасне оформлення дозволяє раціонально розташувати товар і забезпечити комфортну роботу співробітникам. Якісно проведені ремонтні роботи продовжують термін подальшої експлуатації торговельного майданчика. Вартість ремонту магазину безпосередньо залежить від використаних матеріалів і проведених робіт. Будівельна компанія "Строй-Горизонт" в короткий термін проведе установку нових конструкцій, використовуючи високоякісні матеріали. Під час проведення ремонтних робіт враховуються побажання клієнта, і ведеться пошук оптимальних рішень для більш ергономічного використання приміщення.

Ціни на ремонт магазину, які проводяться роботи

Для візуального розширення і поліпшення зовнішнього вигляду товарної площадки проводиться:

  • Перепланування приміщення.
  • Закладаються тріщин.
  • Проводиться заміна комунікацій.
  • Змінюються вікна, двері.
  • Вирівнюються стіни, стелі.
  • Перекриваються підлоги.
  • Встановлюються нові конструкції.

Ціни на ремонт магазинів в Одесі відрізняються в залежності від обраного типу ремонту та оздоблювальних робіт. Перед початком ремонту обумовлюються типи робіт, потім підбираються матеріали. Складання кошторису обов'язково, в ній враховується вартість робіт і матеріалів, після затвердження документа з власником магазину компанія приступає до роботи.

Як починається ремонт магазину в Одесі

Ремонт слід починати з демонтажу старих конструкцій, при необхідності демонтуються стіни, проводиться заміна вікон, дверей і підлогового покриття. Потім прокладаються нові комунікації:

  • Електропроводка.
  • Вентиляція.
  • Система опалення.

Особлива увага приділяється усуненню дефектів стель і стін. Після закінчення підготовчих робіт приступають до обробки приміщення, на цьому етапі проводиться настил підлоги, штукатуряться стіни і стелі, навішуються двері. Для ремонту торгових приміщень вибираються зносостійкі і пожежостійкі якісні матеріали, серед яких виділяють: керамограніт, гіпсакортон, ламінат, кахельна плитка і інші.

За допомогою гіпсокартону вирівнюють стіни, потім наносять шпаклівку і водоемульсійну фарбу. При обробці стелі враховується застельовий простір, в якому проходить маса комунікацій, тому передбачається до них доступ. 

У магазинах в основному використовується електрообладнання, тому особлива увага приділяється електропроводці і її здатності витримувати великі навантаження.

Замовити якісний косметичний або капітальний ремонт приміщень в Одесі можна в будівельній компанії "Строй-Горизонт". Наші співробітники оцінять обсяг необхідних робіт і допоможуть у виборі матеріалів.