Ремонт

Ремонт квартир під ключ в Одесі

remont-kvartir-1.jpgПротягом багатьох років будівельна організація "Строй-Горизонт" займається пошуком оптимальних рішень при плануванні і реалізації ремонтних робіт. Звернувшись в компанію можна дізнатися, як перетворити приміщення «архаїчного» виду в вишукане житло сучасного типу.

Перш ніж замовити ремонт в квартирі, бажано проконсультуватися з досвідченими фахівцями, які можуть підказати ефективні методи для досягнення бажаних результатів. За рахунок ергономічного дизайну приміщення і високотехнологічного підходу, можна значно заощадити кошти. Далі слід визначитися з масштабом робіт і фінансовими можливостями стосовно ремонтних заходів.

Етапи робіт по ремонту квартири

Якісний ремонт квартир в Одесі, передбачає правильну розстановку акцентів при оформленні приміщення. Грамотне комбінування будівельних матеріалів в процесі монтажу, дозволить знизити статті витрат. Проведення ремонтних заходів обумовлюється відповідними етапами:

  • ремонт квартир, демонтаж застарілих покриттів;
  • капітальна заміна сантехніки;
  • виконання електромонтажних робіт;
  • професійне вирівнювання стін, підлог і стель;
  • установка готових укосів (ТМ Slope) і дверних прорізів;
  • під чистове оздоблення вертикальних і горизонтальних конструкцій.

Ціна ремонту квартири в Одесі буде обумовлюватися вище перерахованими факторами, залежними від деяких особливостей (квадратури будинку, дизайн інтер'єру та ін.). Дізнатися точну вартість сервісу, що надається можна в прайс-листі. Для любителів комплексних рішень пропонуються пакети стандартних послуг «Косметичний або капітальний ремонт».

Переваги ремонту під ключ

remont-kvartir-2.jpgПеревагами комплексного підходу по ремонту житла, є узгоджені і чітко встановлені терміни проведення монтажу. Ремонт квартири під ключ в Одесі здійснюється з урахуванням побажань клієнтів і їх фінансових можливостей. Завдяки автоматизованому устаткуванню, інструментам, оптимізованим трудовитрат, збільшується швидкість і якість проведення ремонтних заходів.

Щоб уникнути будь-яких «сюрпризів» в процесі робіт, всі фахівці проходять періодичне навчання. Такий спосіб виключає неякісне оштукатурювання, обклеювання або вирівнювання поверхонь.

Ціна питання при ремонті квартир в Одесі

На вартість ремонту квартири впливає вибір будівельних матеріалів, масштаб заходів і дизайн приміщення. Для кращої орієнтації в цій області попередньо складається проект, технологічна схема і кошторис. Ціна питання при ремонті квартир може варіюватися в широкому діапазоні з урахуванням впровадження сучасних розробок.

Щоб відчути позитивні сторони взаємовигідного співробітництва з компанією, можна залишити заявку на порталі. Буде зручно зв'язатися з менеджерами організації в телефонному режимі. Після уточнення конкретного запиту, слід очікувати майстри будівельної фірми, який врахує всі побажання замовника.