Ремонт

Ремонт офісів в Одесі

remont-office-2.jpgНайчастіше офісні приміщення знаходяться в орендованих будівлях, але, не дивлячись на це ремонт офісів в Одесі дуже затребувана послуга. Це пояснюється тим, що власники будівель зацікавлені в тому, щоб приміщення виглядали гідно, адже від цього залежить як орендна плата, так і попит на ринку нерухомості. З іншого боку, орендарі, перш ніж заїхати в офіс, також проводять хоч і незначні, але все ж ремонтні роботи.

Ремонт в офісі і його особливості

Ремонт офісного приміщення має деякі відмінності від ремонту, проведеного в житловому будинку або квартирі. Так, оновлення стін і стелі не вимагає ідеально рівних поверхонь і досконального вирівнювання, оскільки часто в офісах всі дефекти ховаються під панелями і навісними стелями.

Найбільш популярним будівельним матеріалом є гіпсокартон. Це легко пояснюється його легкістю, простотою в обігу і невибагливістю в транспортуванні. За допомогою гіпсокартону можливо не тільки без праці вирівняти стіни, але і розділити офісне приміщення на робочі зони. 

Основна особливість проведення ремонту в офісі - оперативність, адже робота не повинна зупинятися ні на хвилину, а починатися повинна якомога раніше. Тому, замовники в першу чергу обумовлюють саме цей момент.

Вартість якісного ремонту офісу залежить від спектра послуг, які необхідно виконати. Основні ремонтні заходи включають в себе перепланування приміщення, заміну інженерних систем, вікон, дверей і установка нової системи опалення, також проводиться оновлення стін і стелі, облицювання санвузла. При бажанні і фінансових можливостях можна додатково створити всілякі елементи декору, такі як арки, ніші, подіуми, різнорівневі стелі і отвори з зонами.

Капітальний та косметичний ремонт офісу в Одесі

Косметичний ремонт стане оптимальним рішенням, якщо необхідно швидко і дешево оновити втомлену обстановку офісу. Такий вид ремонтних робіт не займе багато часу і в результаті власник отримує свіжу, комфортну атмосферу в приміщенні. Косметичний ремонт включає в себе проведення таких робіт:

 • Ремонтно-оздоблювальних стелі, стін, підлоги
 • сантехнічних
 • вентиляційних
 • Ремонт вікон і дверей

remont-office-1.jpgУ разі, коли приміщення спочатку не є офісним або знаходиться в аварійному стані, раціональним рішенням буде замовити ремонт офісу під ключ в Одесі. Капітальний ремонт полягає в повній переплануванні офісного приміщення та проведенні повного комплексу ремонтно-оздоблювальних робіт. Ціни на ремонт офісу будуть залежати від багатьох складових:

 • Демонтаж
 • Перепланування
 • Проведення електропроводки
 • Заміна або проведення каналізаційної системи
 • Сантехнічні роботи
 • Оздоблювальні та малярні роботи
 • Установка вентиляції, систем опалення, кондиціонування
 • Заміна вікон та дверей

Ремонт офісу в Одесі, незалежно від того капітальний або косметичний, буде проведено якісно тільки в тому випадку, якщо за роботу беруться професіонали. Мінімальна участь замовника, економія часу і фінансових коштів - основні критерії при виборі фірми-підрядника для проведення ремонтних робіт.