Розрахунок кошторису

1 / 7

Виберіть тип кошторису

Виберіть варіант відповіді

smeta.png

 

Розрахунок кошторису

 

Початок будь-якого ремонту зазвичай викликає масу питань. І перше, що цікавить замовника - це вартість ремонту або будівництва. Експерти не рекомендують заощаджувати на такому виді робіт, як складання кошторису, адже без цього документа остаточні витрати можуть в значній мірі перевершити запланований бюджет.

 

Розрахунок кошторису витрат - це попередня калькуляція вартості як послуг, так і матеріалів, які знадобляться в процесі проведення ремонту квартир в Одесі. Складати кошторис необхідно ще до початку ремонту або будівництва. Важливим є той факт, що зведені розрахунки кошторису дозволять не тільки з високою точністю розрахувати витрати, але і нададуть можливість проконтролювати процес витрачання бюджетних коштів.

 

Далеко не кожен підрядник або будівельна компанія можуть розрахуватися кошторису витрат грамотно, з огляду на все невідомі того рівняння, яке ми називаємо будівництвом або ремонтом. Одним з напрямків діяльності нашої компанії є розрахунок кошторису на ремонтно – оздоблювальні, будівельні роботи, який насправді є компромісом між замовником і виконавцем. Адже якщо завдання першого полягає в тому, щоб максимально заощадити, оптимізувавши витрати, то інший прагне заробити більше, не виходячи за рамки обумовленого заздалегідь бюджету. Тому чим детальніше і ретельніше буде складено кошторис, тим менше ймовірність того, що в процесі робіт між замовником і виконавцем виникнуть спірні ситуації.

 

Серед основних завдань кошторисника варто відзначити фіксацію обсягів і вартості робіт, оцінку вартості матеріалів, юридичну гарантію і контроль, завдяки якому ви завжди зможете дізнатися, що відбувається на об'єкті та порівняти те, що вказано на папері, з тим, що зроблено по факту.

Компанія «Строй-горизонт» пропонує розрахунок кошторису, ціна якого може варіюватися в залежності від обсягів і виду робіт, що. Ми складаємо всю необхідну розрахункову документацію для різних проектів квартир, будівництва будинків, поверховість яких не перевищує 5 поверхів, готелів, парковок, ангарів і виробничих приміщень. При цьому фахівці «Строй-горизонт» можуть підрахувати витрати як проекту «під ключ», так і виконати розрахунок локального кошторису окремого етапу. Наприклад, зробити калькуляцію заливки фундаменту, оцінити оздоблювальні роботи в Одесі або визначити, скільки знадобиться того чи іншого матеріалу.

Наші фахівці використовують різні методи розрахунку кошторисів, включаючи ресурсний, базисний, базисно-індексний, базисно-компенсаційний, погодинної або аналоговий. Кожен з них підходить для різних ситуацій, при яких враховуються такі індикатори, як формування ринкових структур, система ціноутворення і навіть стабільність економічної ситуації в країні. Наша компанія спеціалізується як на кошторисах в АВК, так і на складанні комерційних кошторисів при будівництві будинків в Одесі, в процесі розрахунку яких враховуються договірні розцінки, що представляють дійсний рівень цін на ринку.