test = uk Будівництво альтанок - Строй-Горизонт

Будівництво

Будівництво альтанок в Одесі

Альтанка як місце для відпочинку

Улюблене місце для відпочинку - заміський будинок, особливо в теплу пору року, коли робота в задушливому офісі, домашні клопоти і міська метушня пригнічують найсильніше. Стати ближче до природи і насолодиться повною мірою свіжим повітрям, допоможе така проста і універсальне будова, як альтанка. Це не тільки стильно, зручно і практично, але ще і неймовірно красиво, особливо, якщо підійти до будівлі альтанки відповідально і творчо.

Розташування альтанки на ділянці

Основним критерієм для вибору місця для альтанки має стати чітке уявлення для чого саме вона потрібна на ділянці. Так, якщо альтанка планується для використання в якості літньої кухні, то і місце її розташування повинно бути максимально наближено до дому. У разі, коли основне завдання побудови - усамітнення, то місце має максимально віддалене і заховано в садових деревах.

 

Не варто забувати, що альтанка автоматично стає центром садової композиції, і саме навколо неї будуть розміщуватися всі інші предмети садового декору. Вибудовувати альтанку також потрібно з урахуванням всіх особливостей рельєфу. Оптимальним місцем стане височина на ділянці. Це не тільки вигідно підкреслить наявність подібного зручності в саду, але і вбереже конструкцію від згубного впливу на неї зливових дощів і паводків.

Види альтанок

Існує чотири основних види альтанок

  • Відкриті - найбільш поширений вид, який складається з стовпів і даху-навісу. Подібну альтанку можна побудувати своїми силами, а можна трохи ускладнити конструкцію або доповнити її декоративними деталями і замовити будівництво альтанки у професіоналів.
  • Закриті - маленький павільйон або будиночок. Будівництво альтанок в Одесі може стати цілком вдалим рішенням. Відпочивати в закритій альтанці можна цілий рік, але замкнутий простір позбавляє відчуття відпочинку на природі, а для приготування барбекю або шашлику необхідно обладнати спеціальне місце з димоходом.  
  • Жива - еталон екологічної чистоти і природності. Вся конструкція виконана зі справжніх живих рослин, що дає відчуття легкості, витонченості і грації. Вартість будівництва альтанок невелика, але подібний витвір вимагає певних навичок і знань по догляду за рослинами.
  • Барбекю - ідеальний варіант для любителів їжі «з димком». Подібні альтанки рідко роблять закритими, щоб дим від мангала, мав можливість вільно вивітрюватися. Але, варіант із закритою альтанкою-барбекю ніхто не припиняє. Необхідно тільки обладнати мангал якісним димоходом.

Для того, щоб всі роботи були виконані правильно, можна замовити будівництво альтанки під ключ в Одесі в нашій компанії "Строй-горизонт". Ціна альтанки під ключ в Одесі буде залежати від площі приміщення і її наповненості.

У разі правильного проекту альтанки з урахуванням всіх особливостей ділянки, а також рельєфу і наявності інших будівель, альтанка стане відмінним доповненням і безсумнівним зручністю відпочинку на природі.