test = uk Будівництво камінів - Строй-Горизонт

Будівництво

Будівництво каміна в Одесі

kamin-1.jpgЗаміський будинок з розкішним каміном, в якому потріскують іскорки живого вогню, викликає відчуття домашнього тепла і затишку. Замовити будівництво каміна в Одесі у справжніх майстрів можна на сайті компанії "Строй-Горизонт". Професіонали знають всі тонкощі проектування і кладки цегляних «топок» для обігріву приватної власності.

Камін походить від латинського слова, яке означає «вогнище». Нагрівання приміщення в системі опалення ручного типу відбувається за рахунок променевої енергії, що виходить від палаючого палива. Багато часу на розігрів масивного корпусу не потрібно, що відбивається на показниках його ККД (до 85%). Для збільшення тепловіддачі, покращують відображає здатність внутрішніх стінок пристрою.

Сучасні каміни мають неглибоку топку з вогнетривкого матеріалу (цегла, метал, камінь), жаростійкий дверцята і спеціальні важелі, які регулюють тягу.

Кладка каміна в Одесі

Щоб побудувати камін в Одесі традиційного типу, знадобиться:

  • червона цегла
  • просіяний пісок і глина;
  • камінна решітка та засувка;
  • дріт і передтопковий лист.

Кладка каміна в Одесі може виконуватися з облицюванням з кахлями (кахлем) і під штукатурку. Кожен з перерахованих варіантів, передбачає певну технологію монтажу цегли з відмітними особливостями.

kamin-2.jpgВ удосконалених модифікаціях каміна встановлюється топка з металу з герметичними дверцятами (скло або метал). У них застосовується спосіб тліючого спалювання дров (при закритій камері), що дозволяє забезпечувати тепловіддачу протягом деякого часу.

Різновиди камінів

Класична споруда каміна в Одесі, являє собою спеціальний проект і спектр заходів, спрямованих на його реалізацію. Конструкція каміна складається з топки, облицювання і димоходу.

Сьогодні існують кілька різновидів камінів:

  • відкритого і закритого типу;
  • газові та електричні;
  • традиційні дров'яні;
  • біокаміни.

За способом монтажу, обігрівальні пристрої підрозділяються: на пристінні, кутові, що окремо стоять каміни і вбудовані. Останні користуються особливою популярністю серед міських жителів, що обожнюють сучасну естетику.