test = uk Будівництво приватних будинків "під ключ" в Одесі - Строй-Горизонт

Будівництво

Сучасне будівництво приватних будинків в Одесі 

Заміський затишний будинок зі сприятливою атмосферою, є місцем, де можна відчувати себе комфортно і безпечно. Компанія "Строй-Горизонт" пропонує високотехнологічне будівництво котеджів в Одесі. Досвідчені фахівці за допомогою своїх знань і автоматизованого обладнання (Kaleta, Mud Heads, Tape Tech), здатні втілити мрії клієнтів в реальність. При проведенні монтажу капітальних конструкцій, використовуються найякісніші будівельні матеріали. У процесі створення об'єктів нерухомості, передбачається пошук оптимальних рішень при проектуванні будинків.

Раціональне планування котеджів

Для задоволення житлово-побутових потреб людини, проводитися зональне планування, яке обумовлюється функціональністю і практичністю. В котеджі може передбачатися поверхове розподіл простору. Також виділяються особисті, загальсімейні, допоміжні і господарські зони.

Сукупність перерахованих факторів відіграє важливу роль для комфортабельного облаштування житла та проживання в ньому. На вартість будівництва котеджу під ключ впливає ряд факторів:

 • рівень складності технічного завдання;
 • масштабність або обсяги монтажних робіт;
 • витрата оптимізованих трудовитрат і ресурсів;
 • терміни на зведення будинку і введення його в експлуатацію.

Заміська нерухомість передбачає максимум ергономічних приміщень (передпокій, зал, їдальня, кухня, кімнати для відпочинку, сну і гігієни), які повинні відповідати технічним стандартам і нормам будівництва.

Ціни на монтажні роботи при зведенні нерухомості

Ціноутворення на будівництво сучасних котеджів в Одесі, обумовлюється технологічним оснащенням, класом нерухомості і поверховістю капітальних конструкцій.

Високопрофесійні фахівці організації "Строй-Горизонт", надають спектр різноманітного сервісу за прийнятною вартістю:

 • проектування будинку і дизайн в 3D оформленні;
 • вивчення, підготовка і розмітка ділянки місцевості;
 • закладка фундаменту з урахуванням планованих навантажень;
 • зведення зовнішніх і внутрішніх стін, перегородок;
 • накриття будівлі за допомогою високоякісного матеріалу.

Ціни на будівництво приватних будинків в Одесі, можна дізнатися, якщо подивитися прайс-лист на сайті компанії. У ньому представлений кожен вид послуг (демонтаж, кладочні, покрівельні, фасадні, сантехнічні та електромонтажні роботи).

Індивідуальний підхід при створенні котеджів

Сьогодні популярно будівництво і проектування приватних будинків в еко-стилі. Тому котеджі з екологічно чистих і безпечних будматеріалів особливо актуальні. Монтаж заміських об'єктів нерухомості може здійснюватися:

 • з бетонних блоків;
 • з цегли (червоний, білий, силікатний);
 • з комбінованих альтернативних фабрикатів;
 • з полегшених виробів (пінно, керамо, газоблоків).

Різновиди штучного каменю (черепашник, пористий бетон і ін.) Активно застосовується при зведенні малоповерхових будівель.

Будівництво приватних будинків в Одесі, передбачає оригінальне оформлення фасадів будівель та інтер'єру приміщень. Облицювання, штукатурка і фарбування будівель, може проводитися щодо характеристик житлової нерухомості. Якісна обробка котеджу матеріалами натурального, штучного походження, приваблює людей своєю бездоганною естетикою.

При виборі матеріалів для будівництва житла, бажано звернути увагу на їх міцність і теплоізоляційні властивості, показники морозостійкості.