test = uk Будівництво сходів в Одесі - Строй-Горизонт

Будівництво

Будівництво сходів в Одесі

shodi-1.jpgУ будинках не обійтися без сходів, це обов'язковий архітектурний елемент будь-якого багатоповерхового або мансардного житла, який забезпечує комфортне проживання. Гарні сходи можуть стати не просто необхідним конструктивним рішенням, але і неповторним елементом декору, який підкреслить особливості будинку. Найголовніше - безпека такої споруди, тому варто серйозно поставитися до вибору сходів під ключ в Одесі.

Який матеріал вибрати?

Основна характеристика будь-якого архітектурного витвору - це матеріал, з якого він виготовляється. Сходи можна зробити з дерева, металу або бетону, головне - щоб вона вписувалася в загальну картину інтер'єру житлового приміщення. У дерев'яному будинку дивно будуватиме металеві сходи, проте все залежить від фантазії і грошових коштів. Багато хто намагається побудувати сходи самостійно. Для такого варіанту найкраще використовувати деревину, так як вона простіше в обробці. Для металевих конструкцій потрібно обзавестися зварювальним апаратом та іншою технікою, яка не у всіх є. Ціна сходів під ключ в Одесі не настільки велика, щоб відмовляти собі в задоволенні вибрати готовий продукт, замовивши будівництво і установку в професійній компанії. Величезний вибір сучасних сходів не залишить байдужим навіть найвибагливіших поціновувачів дизайну.

Правила будівництва сходів

Споруда сходи навіть невеликих розмірів - справа вкрай відповідальна, адже в разі неякісної роботи велика ймовірність травмуватися. Сходи повинні відповідати всім законам і параметрам будівництва, які знає не кожен. Будь-яка невідповідність призводить до дискомфорту під час підйому по сходах і швидкого руйнування конструкції. Дуже високі сходинки додають навантаження на хребет, а надто низькі - погано впливають на коліна. Занадто круті сходи може бути небезпечною для дітей або людей з обмеженими можливостями, а надто полога - швидко стомлює. Окремо потрібно звернути увагу на поручні - вони грають дуже важливу роль, їх висота і тип конструкції безпосередньо впливають на безпеку. Всі ці критерії враховують співробітники компанії "Строй-Горизонт", тому найправильнішим рішенням буде замовити будівництво сходів в Одесі, у професіоналів своєї справи. Ви обумовлюєте, яку сходи хочете в найдрібніших подробицях, а на виході отримуєте єдиний в своєму роді дизайнерський зразок з установкою на будинок.