test = uk Будівництво лазень - Строй-Горизонт

Будівництво

Будівництво лазні в Одесі

Що потрібно знати про будівництво лазні в Одесі

bania-1.jpgУ власників заміських будинків майже завжди є власна лазня. Хтось вважає за краще купити будинок вже з усім готовим, а деякі хочуть побудувати своїми руками найкращу лазню або ж замовити будівництво у професіоналів, створивши неповторний дизайн. При проектуванні майбутньої споруди виникає логічне запитання: яким матеріалами віддати перевагу. Зараз вибір будматеріалу на ринку досить різноманітний, а лазні будують як з пінобетону або дерева, так і з цегли. 

Баня під ключ з самого підходящого матеріалу

У кожного матеріалу є свої переваги, тому важливо оцінити всі плюси і мінуси, перш ніж витрачати гроші. Якщо звернутися в компанію, яка багато років займається будівництвом, можна отримати грамотну консультацію і не допустити помилок. 

Лазні з дерева

Дерев'яні лазні славляться ще з часів Русі, хоча сьогодні на зміну їм приходять пеноблокові або цегляні. Якщо хочеться традиційну парилку, тоді варто звернути увагу на сорт деревини, якість і репутацію постачальника. Головною особливістю такої лазні можна назвати специфічний приємний запах дерева і естетичність будівлі, адже це дуже красиво. Завдяки брусів створюється ефект сільського затишку, комфорту і спокою. Окрім краси, така лазня відрізняється декількома характеристиками:

  • специфічний лікувальний мікроклімат всередині, який важко отримати, якщо побудувати лазню з будь-якого іншого матеріалу;
  • «Дихаючі» стіни, здатні випускати пар назовні і впускати свіже повітря;
  • якщо правильно сформулювати приміщення, то лазня прослужить не одне десятиліття;
  • вартість будівлі лазні в Одесі буде невисокою.

З недоліків дерева можна назвати можливість потріскування брусів з часом, особливо при неправильній експлуатації, а також необхідність очікування усадки лазні протягом двох років.

Лазні з цегли

bania-2.jpgЛазні з цегли досить популярні серед любителів попаритися. Цегла - екологічно чиста сировина, стійке до високих температур, тому переваг у такий лазні кілька:

  • довговічність (більше 50-ти років);
  • можливість надати споруді будь-яку форму за рахунок універсальності цегли;
  • пожежна безпека.

Недоліком можна вважати досить високу ціну матеріалу, в порівнянні з деревиною або піноблоків. Часто ціна на будівництво лазні стає визначальним фактором у виборі матеріалів.

Лазні з пінобетону

Що стосується пінобетону, тут ціна прийнятна, тому такі лазні все частіше з'являються на заміських ділянках всіх верств населення.

  • простота в експлуатації;
  • легко побудувати своїми руками;
  • економія часу і грошей.

Не завжди доцільно віддавати перевагу пінобетону, але коли потрібно побудувати лазню в Одесі, а бюджет не дуже великий, то таке рішення виправдане. Через особливості пористої структури пінобетон добре вбирає вологу, що для лазні недобре, є ймовірність швидкого руйнування. Проблему можна вирішити, доповнивши будівництво різними гідроізоляційними матеріалами. Фахівці компанії "Строй-Горизонт" розбираються у всіх нюансах і можуть підказати, як краще провести обробку.