test = uk Будівництво гаражів - Строй-Горизонт

Будівництво

Будівництво гаражів в Одесі

garaj-1.jpgДля тих, хто володіє автомобілем, необхідно мати капітальне приміщення, де можна тримати свого «залізного коня». Будівництво гаража під ключ від компанії "Строй-Горизонт", гарантує збереження і безпеку засоби пересування.

Існує кілька основних типів гаражних конструкцій:

  • з господарським блоком;
  • у вигляді прибудови до будинку;
  • окремі і комбіновані;
  • підземні, наземні і поверхові.

Перед початком монтажних заходів, фахівцями будівельної фірми вивчаються особливості грунту. Геодезичні дослідження сприяють створенню оптимальних умов для вдалого проектування, будівництва та довготривалої експлуатації будівель.

При закладці стрічкового фундаменту, необхідно враховувати локальні навантаження на вузли несучих конструкцій (перегородки).

Цікаві моменти при будівництві гаражів

Комплекс робіт зі зведення об'єктів нерухомості господарського призначення, передбачає підготовку ділянки місцевості до будівництва фундаментних і стінових конструкцій.

Монтаж надійних споруд обумовлений особливостями проектування. Зв'язавшись з менеджерами будівельної організації, можна замовити необхідну планування гаражів:

  • за типом «черепашка»;
  • з підвалом або без нього;
  • з наявністю оглядової ями.

Залежно від виду будматеріалів (цегла, бетонний блок і ін.), Використання високотехнологічного обладнання та масштабу заходів, визначаються ціни на будівництво гаражів.

Сьогодні існує каркасна технологія, яка передбачає сендвіч будівництво будівель з піноблоків. До гаражів закритого типу, також відносяться навісні конструкції з легких матеріалів, що обрамляють необхідний периметр ділянки.

Технологічні особливості монтажу будівель

Побудувати гараж в Одесі, щодо кількості машиномісць, означає вдале вирішення відразу декількох питань. Тому потрібно враховувати розміри машини, товщину кладки, особливості пристрою природного і штучного освітлення.

При монтажі капітальних будівель, повинні дотримуватися існуючі вимоги і стандарти.

Щоб уникнути аварійних ситуацій, заборонено будівництво гаражів в Одесі при небезпечній близькості від теплотрас, водопровідних і газових комунікацій.

Зведення зовнішніх стін гаража краще починати з кутів, за якими буде проводитися орієнтація кладки з прошивкою швів. Для перекриттів прольотів воріт і вікон, застосовують залізобетонні перемички, що забезпечують високу міцність в процесі експлуатації.

Висококваліфіковані фахівці компанії забезпечать стабільний повітрообмін, за допомогою установки системи вентиляції.

Влаштування підлог в гаражі ведеться на основі бетонних сумішей, здатних витримувати великі механічні навантаження від коліс автомобіля. Для додання горизонтальній поверхні більшої міцності, використовується армування металом. Гараж на дачу в Одесі обов'язково повинен мати робочу дренажну систему (сливи, лотки, канавки), через яку буде відбуватися водовідведення.